Lista aktualności Lista aktualności

Konkurs przyrodniczy - wyniki I etapu

Znamy rozstrzygnięcia I etapu konkursu "Poznajmy nasze lasy i przyrodę ojczystą". Laureatów zapraszamy do kolejnego etapu.

Już po raz czwarty Nadleśnictwo Nowy Targ we współpracy z nadleśnictwem Krościenko przeprowadza Konkurs „Poznajmy nasze lasy i ojczystą przyrodę.

W chwili obecnej została zakończona rywalizacja na etapie szkolnym, w którym brała udział rekordowa liczba 57 szkół z Powiatów Nowotarskiego i Tatrzańskiego. Do testu przystąpiło aż 731 uczniów. Pragniemy w tym miejscu podziękować wszystkim szkołom, które zdecydowały się na udział w Konkursie i podjęcie trudu przeprowadzenia etapu szkolnego. Uczestnikom gratulujemy odwagi, a laureatom szkolnych konkursów sukcesów na kolejnych etapach rywalizacji.

Kolejny (rejonowy) etap konkursu zaplanowany jest na dzień 22 marca 2017 roku. Odbędzie się on w wytypowanych przez Nadleśnictwo szkołach, które staraliśmy się wybrać tak by zminimalizować problem dowiezienia dzieci. Na tym etapie rywalizacja będzie przeprowadzona przez pracowników służby leśnej. Listę szkół znajdziecie Państwo w załączniku poniżej a szczegóły zostaną przesłane na początku marca do opiekunów na podane przez Państwo adresy mailowe.

Serdecznie pozdrawiamy

Organizatorzy Konkursu

Materiały do pobrania