Lista aktualności Lista aktualności

X Konkurs Fotograficzny "Leśne Inspiracje"

Zapraszamy do wzięcia udziału w X edycji konkursu.

Konkurs organizowany jest przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Krakowie , a współorganizatorami konkursu są: 16 Nadleśnictw RDLP oraz Małopolski Kurator Oświaty w Krakowie. Tematem przewodnim tegorocznego Małopolskiego Konkursu Fotograficznego jest „LAS-STRAŻNIK NIEPODLEGŁEJ".

Konkurs organizowany jest w 5 kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazjalne, ponadgimnazjalne,  dorośli oraz  dla pracowników jednostek organizacyjnych RDLP w Krakowie z Nagrodą Specjalną Dyrektora RDLP w Krakowie.


Z dokładnymi warunkami konkursu należy zapoznać się w Regulaminie X Małopolskiego Konkursu Fotograficznego „Leśne Inspiracje" 2018. Fotografie należy dostarczyć do 30 listopada  do siedziby Nadleśnictwa Krościenko ( w formie odbitki oraz plku cyfrowego) wraz z wypełnionym  formularzem zgłoszeniowym (załącznik nr 1 do regulaminu).


Organizatorzy konkursu przewidzieli dla zwycięzców wiele atrakcyjnych nagród. Najlepsze fotografie zostaną zaprezentowane wiosną przyszłego roku na specjalnej wystawie pokonkursowej prezentowanej w Krakowie.

Informacje o konkursie są dostępne także na stronie Dyrekcji w Krakowie LINK.
Poniżej publikujemy regulamin konkursu wraz z załącznikami: