Lista aktualności Lista aktualności

IX edycja konkursu przyrodniczego

Konkurs wiedzy: "Poznajmy nasze lasy i ojczystą przyrodę" kolejny raz sprawdzi wiedzę uczniów szkół podstawowych.

Dzień dobry.

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że dotarły do nas wszystkie protokoły ze szkół, które zdecydowały się wziąć udział w organizowanym przez Nadleśnictwo Krościenko i Nowy Targ Konkursie „Poznajmy nasze lasy i ojczystą przyrodę. W tym roku jest takich szkół 76. Do rywalizacji w szkołach przystąpiło 777 uczniów.

24 listopada 2022  roku o godzinie 10.00 odbędzie się etap rejonowy. Do wybranych przez nas szkół wybierze się leśnik i wspólnie z opiekunami przeprowadzi w nich konkurs rejonowy. Jego celem będzie wyłonienie trójki dzieci z każdego rejonu awansujących do finału. Przy  okazji zabierze z sobą i przekaże Państwu drobne upominki i nagrody dla dzieci biorących udział w etapie szkolnym. Prosimy byście Państwo (na akademiach lub w sposób wybrany przez opiekunów) wraz z naszymi gratulacjami przekazali je podopiecznym.

Jak już było wspomniane etap rejonowy odbędzie się w wybranych przez nas szkołach, które miały możliwość i chęć do jego przeprowadzenia. Bardzo szkołom gospodarzom z tego miejsca dziękujemy. Wiemy, ze nie zawsze jest to łatwe i bardzo często dezorganizuje nieco pracę szkoły

Prosimy wszystkich, którzy zajmą się przywiezieniem dzieci na etap rejonowy o zaznajomienie się z załącznikami umieszczonymi pod adresem poniżej. Znajdziecie w nich nie tylko informację, gdzie należy w tym dniu z dziećmi przyjechać, ale także jak na tle innych uczestników Konkursu wypadli Wasi podopieczni, a także kontakt do opiekuna Waszego Rejonu

  

Jesteśmy do Państwa dyspozycji -   śmiało mozna dzwonić lub pisać, jeśli tylko macie Państwo jakiekolwiek pytania i wątpliwości. Informacje takze dostępne na stronie internetowej głównego organizatora (Nadleśnictwa Nowy Targ)

 

Wyniki I etapu, przydzielenie szkół do rejonów oraz  Regulamin konkursu znajdziecie Państwo w załącznikach poniżej.