Lista aktualności Lista aktualności

Konkurs Fotograficzny "Leśne Inspiracje"

Zapraszamy do wzięcia udziału w IX edycji konkursu.

Konkurs organizowany jest przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Krakowie , a współorganizatorami konkursu są: 16 Nadleśnictw RDLP oraz Małopolski Kurator Oświaty w Krakowie. Tematem przewodnim tegorocznego Małopolskiego Konkursu Fotograficznego jest „LAS".

Podejmując taki temat autorzy fotografii mają bardzo duże pole ekspresji autorskiej i interpretacji tematu. Komisja na szczeblu Nadleśnictwa  jak i Regionalnej Dyrekcji zwróci szczególną uwagę na zdjęcia obrazujące  wszelkie prace związane z prowadzeniem gospodarki w lesie.

Konkurs organizowany jest w 4 kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe, gimnazjalne, ponadgimnazjalne oraz dorośli.

Dodatkowo w tym roku Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Laów Państwowych w Krakowie ustanawia Nagrodę Specjalną dla pracowników jednostek organizacyjnych RDLP w Krakowie za zdjęcie/zdjęcia obrazujące temat: "Gospodarka leśna - dzień powszedni lasu".


Z dokładnymi warunkami konkursu należy zapoznać się w Regulaminie IX Małopolskiego Konkursu Fotograficznego „Leśne Inspiracje" 2017. Fotografie należy dostarczyć do 30 listopada  do siedziby Nadleśnictwa Krościenko ( w formie odbitki oraz plku cyfrowego) wraz z wypełnionym  formularzem zgłoszeniowym (załącznik nr 2 do regulaminu).


Organizatorzy konkursu przewidzieli dla zwycięzców wiele atrakcyjnych nagród. Najlepsze fotografie zostaną zaprezentowane wiosną przyszłego roku na specjalnej wystawie pokonkursowej prezentowanej w Krakowie.

Informacje o konkursie są dostępne także na stronie Dyrekcji w Krakowie LINK.
Poniżej publikujemy regulamin konkursu wraz z załącznikami: