Lista aktualności Lista aktualności

Konkurs fotograficzny "Leśne Inspiracje"

To już XI edycja Małopolskiego Konkursu Fotograficznego Leśne Inspiracje. W tym roku tematem konkursu jest „Piękno lasu”.

      Nadleśnictwo Krościenko zaprasza w imieniu organizatora - Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie - do wzięcia udziału w XI edycji konkursu fotograficznego pt. "Leśne Inspiracje". Tematem tego konkursu w 2022r będzie szeroko pojęte  "Piękno lasu".

Do konkursu mogą przystąpić zarówno dzieci jak i dorośli (oceniani w dwóch kategoriach). Termin nadsyłania prac to 31.10.2022r , natomiast ogłoszenie wyników nastąpi 15.11.2022r.  Prace (zdjęcia w formie odbitki i pliku cyfrowego) należy przesłać na adres Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie. Szczegóły dotyczące warunków udziału w konkursie znajdą Państwo w załączniku poniżej w "Regulaminie Konkursu".

Celem konkursu jest propagowanie wśród dzieci, młodzieży i dorosłych zainteresowania oraz szacunku dla przyrody, potrzeby jej ochrony, ukazanie bogactwa przyrodniczego Małopolski, a szczególnie lasów, uświadomienie i zrozumienie roli lasu w życiu każdego człowieka, a także edukacja z zakresu prowadzenia gospodarki leśnej, zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. 

Zapraszamy do wzięcia udziału wszystkich fotografów, którzy amatorsko odzwierciedlają w kadrze piękno polskich lasów na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie.