Lista aktualności Lista aktualności

Aktywny wrzesień w lasach Nadleśnictwa!

We wrześniu na terenie Nadleśnictwa odbędą się kolejne imprezy sportowe

Silver Run w Piwniczej Zdrój 14.09.2019r

Trasy zawodów  Silver Run w Piwniczej Zdrój prowadzą  głównie szlakami turystycznymi Gór Beskidu Sądeckiego oraz Małych Pienin po terenie Nadleśnictwa Krościenko. Są to trasy o umiarkowanej trudności technicznej: 1031m przewyższeń dla trasy 26km, z licznymi zakrętami i rozwidleniami, które zostaną oznaczone w systemie potrójnym i zabezpieczone przez Wolontariuszy we wszystkich miejscach gdzie trasy będą się przecinać, tak aby każdy uczestnik zawodów z łatwością poruszał się po nich.

Więcej: http://www.silver-run.pl/

Dnia 15.09.2019 na terenie Nadleśnictwa Krościenko odbędą się zawody biegowe: „Perły Małopolski Pieniński Park Narodowy”. Organizator zapewnia możliwość wzięcia udziału w trzech różnych wariantach trasy: dystans długi (22,9km), dystans średni (12,3km) i dystans krótki (4,3km). Jedno jest pewne, każdy wariant zapewni możliwość podziwiania pięknych pienińskich widoków.

Więcej informacji o biegu:  http://perlymalopolski.pl/szczawnica/

 

22 września 2019 zawodnicy Maratonu DARE to Be MTB 2019 spróbują swoich sił mierząc się    z rywalami w otoczeniu gęstych, górskich lasów Popradzkiego Parku Krajobrazowego.

Więcej informacji o zawodach: http://maratonmtb.pl/

Na trasach zawodów nie zabraknie pracowników Służby Leśnej, którzy sprawować będą kontrolę nad prawidłowym przebiegiem imprez.

Życzymy powodzenia zawodnikom i trzymamy kciuki za udane i bezpieczne przeprowadzenie zawodów!